#1 2009-07-17 08:35:20

sienio

Użytkownik

254374
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 17
Punktów :   

Miecz

Czy ktoś ma lub zna kogoś go ma pożyczyć miecz? Tylko od razu mówię że nie chodzi mi o prawdziwy bo takim to bym się jeszcze pochlastał tylko ^^. Coś typu boken czy gumowa zabawka było by w sam raz ^^.

Offline

 

#2 2009-07-17 09:57:22

Derriuz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Miecz

Dwa, pseudo-drewniane-miecze mam na działce. W zasadzie powinienem mieć trzy, ale nie wiem gdzie trzeci. Jeden śmieszny z owalnym "ostrze" i napisem "Dragon Ball Z". Ten jest u mnie w domu. Nie wiem jak mocno trzeba by było tym przywalić, żeby zabolało O_o . Miałem gdzieś plastikową-pseudo-szpadę...

To chyba wszystko, co się ma. A i wszystkiego to raczej nie znajdę.

EDIT:
Jeden z drewnianych mieczy co sobie tam sam robiłem jest dla mnie jak półtorak albo dwurak. Drugi jest jak jednoręczny . Pierwszy ma pofarbowaną na złoto rączkę i na srebrno głownię (nie ma, "osłonki", nie pamiętam jak się ta część nazywa). Drugi jest czarny i porobiłem sobie w płazie wzorki. Znaczy wyryłem i pomalowałem na czerwono xD . Jest szerszy i krótszy, coś jak jednorak. Mam też białe coś rozmiarów sztyletu . I tarczę czarną z czachą białą na środku . Wszystko to co w edicie wspomniane to z drewna zrobione przed kilku laty przeze mnie i ojca.

Ostatnio edytowany przez Derriuz (2009-07-17 10:00:36)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sor.pun.pl www.pirotech.pun.pl www.theenemy.pun.pl www.gdphotography.pun.pl www.banino-forum.pun.pl